Badanie wzroku

0 Flares 0 Flares ×

Badanie Wzroku to coś więcej niż „widzę – nie widzę” …

W naszym gabinecie optometrycznym przeprowadzamy pomiary wad wzroku, zapisujemy odpowiednią korekcję okularową lub w sposób profesjonalny dopasowujemy soczewki kontaktowe. Okulary pryzmatyczne korygujące zaburzenia widzenia obuocznego czy soczewki kontaktowe na astygmatyzm oraz soczewki progresywne to nie problem. Jeżeli do tej pory nie jesteś do końca zadowolony z korekcji okularowej lub oczekujesz więcej od soczewek kontaktowych umów się na wizytę.

                                           

optometryczne badanie wzroku

Badanie wzroku jest BEZPŁATNE przy zakupie w naszym salonie okularów korekcyjnych w kwocie powyżej 150 zł, przy okularach tańszych – rabat na badanie 50%. Osoby dokonujące regularnych zakupów soczewek kontaktowych mają zapewnione również co 6 miesięcy bezpłatną wizytę kontrolną oceniającą stan oczu.

                                           

Cennik badania wzroku i dopasowania soczewek kontaktowych (PLN):

  • dobór okularów korekcyjnych: bezpłatnie do zakupionych okularów
  • soczewki kontaktowe miękkie: 130
  • soczewki kontaktowe progresywne: 180
  • twarde soczewki kontaktowe (np. stożek rogówki): 160

Czy badanie wzroku powinno być bezpłatne? Należy zdać sobie sprawę że sprzęt do badania wzroku ale przede wszystkim rzetelna wiedza nie są bezpłatne. Czy warto powierzyć swoje oczy darmowemu czyli tak naprawdę chyba niewiele wartemu badaniu? Czy pytałeś kiedyś o kwalifikację osoby, która dobiera Ci okulary lub aplikuje soczewki kontaktowe? Sam musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie, zanim to zrobisz pamiętaj: wzrok to główny zmysł ludzki. Ponad 80% informacji o otoczeniu przekazują Ci Twoje oczy. Zaryzykujesz?

                                           

Umów się na badanie wzroku lub dopasowanie soczewek kontaktowych:

[date* data date-format:dd/mm/yy first-day:1 inline]

Lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem dostępnym w sekcji KONTAKT

 

 

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×